Padovaland

Padovaland

Přímo v Rosolina Mare se nenachází žádný větší akvapark, který by nabídnul celodení zábavu pro Vás a Vaše děti, proto si budete muset trochu popojet. Jednou z možností kde strávit den plný vodních radovánek je Padovaland v nedalekém městě Padova. Park je vzdálený asi 57 kilometrů z letoviska Rosolina Mare. Do  navigace stačí zadat ulici, ve které se park nachází a to je Viale Della Regione Veneto.

Já osobně mám tento park velmi rád, a to i přesto, že patří k těm menším, alespoň v Italském měřítku. Svou velikostí se nemůže rovnat parkům v Riccione, nebo v Lignanu, ale i přesto má své kouzlo. V parku je ve všední dny poměrně málo návštěvníků, takže fronty u skluzavek téměř nejsou. Za svoje peníze se tak povozíte dosytosti a nemusíte trávit nekonečné minuty ve frontách na horkém slunci.

A i na cenách vstupného je znát, že se nejedná o top park. Celodenní cena za dospělou osobu je velmi přijatelných 18 euro a za dítě 12 euro. V případě nepříznivého počasí se navíc vstupenka nechá použít i další den. Otevřeno je od 10.00 do 18.30 každý den. V areálu je možno zakoupit občerstvení, které je však poměrně drahé a tak se vyplatí vzít si alespoň pití s sebou.

Atrakce v parku jsou rozmanité, své si zde najdou děti i dospělí všech věkových kategorií. Níže si můžete prohlédnout pár mojich fotek z tohoto parku.

 

Padovaland
Padovaland
Padovaland
Padovaland
Padovaland
Padovaland


 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.